Malé domácí spotřebiče značky Solac

17. 9. 2010

Tradice inovace

Od svého založení před více než sto lety – v roce 1916 – investuje společnost Solac veškeré své finanční a lidské zdroje do inovace s cílem vytvářet nové produkty schopné uspokojit potřeby a požadavky zákazníků a s cílem trvale si udržovat výsadní postavení na trhu.

Dlouhodobý úspěch společnosti Solac je z velké části založen na její mimořádné schopnosti prosazovat ve všech oblastech neustálou inovaci a dosahovat výsledků, které jsou samy o sobě inovační. Solac to nazývá „stálým pokrokem” a ten se ve firmě stal tradicí.

"Inovace není jednorázová akce, nýbrž kultura prostupující vším, čeho se dotýká."

Inovace ve výzkumu

Inovace vyžaduje neustálé investování do výzkumu. Solac investuje a reinvestuje do trvalého výzkumu a navrhování kreativních řešení nových potřeb. Je důležité zdůraznit význam investování do výzkumu a aplikace nových technologií, bez nichž by výrobky Solac nebyly tím, čím jsou dnes.

Inovace je kreativita

Solac neustále přichází s novými, revolučními výrobky, které se vyznačují moderním a nevšedním designem, technologií a účinností. Tyto výrobky a jejich důležité inovační prvky dokáží zlepšovat kvalitu života všech, kteří je používají.

Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Kontakt

Hotline: 9-18hod

info Zavinac vhmarket Tecka cz
 
222 957 867

Speciální přání


captcha image

Nejprodávanější zboží

Měna

Zobrazit ceny v této měně: Po změně měny dojde k přepočtu všech<br />cen na e-shopu uvedeným kurzem.


TOPlist