Doprava

komfortní doprava

Komfort  Doprava po Praze - CENA: 499,-

Využijte komfortní dopravy po Praze. Zboží Vám bude doručeno ve sjednaný den a hodinu v pracovním týdnu od pondělí do pátku. Zboží Vám vyneseme až do patra, vybalíme, připojíme a naistalujeme. Základní vysvětlení je samozřejmostí. Nepřipojujeme pouze zboží, které vyžaduje odborné zapojení vyškoleným pracovníkem (vestavné desky a trouby, aj.)

 


 

česká pošta

Balík Do ruky - Česká pošta - CENA: 139,- (včetně dobírky)

Zboží Vám zašleme balíkem české pošty. Dodání balíku garantuje pošta nejpozději následující pracovní den po dni podání. Balíky větších nebo nepravidelných rozměrů (neskladné) jsou dodány nejpozději druhý pracovní den po dni podání. Maximální hmotnost balíku je 30kg. Pozor zásilky větších rozměrů jako jsou Autoboxy, lze zaslat prostřednictvím České Pošty s příplatkem 300,-  za nadlimitní zásilku, musí ale splňovat tyto podmínky: délka nejdelší strny nesmí přesáhnout 240cm a součet všechn obvodů nesmí přesáhnout 300cm.

 


 

TopTrans

Kurýrní službou TopTrans - CENA: 499,-

Zboží Vám zašleme kurýrní službou Toptrans. Dodání garantuje TopTrans nejpozději následující pracovní den po dni podání. Minimální hmotnost dodávaného zboží je 30kg.

 


 

rozvoz po Praze

Rozvoz po Praze - CENA: 200,-

Objednané zboží Vám bude doručeno v pracovní dny v týdnu mezi 9:00 - 18:00. Jedná se pouze o rozvoz, zboží Vám bude doručeno za první zamykatelné dveře. Chcete-li si nechat vynést zboží do patra, či nechat naistalovat, prosím využíjte naší Komfort dopravu.

 


 

VHmarket

Osobní odběr VHmarket.cz - CENA: 29,-

(NAD 1000kč ZDARMA)

Zboží si můžete u nás vyzvednout od úterý do čtvrtka mezi 10.00 - 18.00 na adrese sídla naší firmy: Budějovická 44, Praha 4, Krč. Možnost odběru mimo pracovní dobu je po domluvě možná. Zboží Vám pomůžeme naložit do vozidla.

 


   Uloženka   

Osobní odběr Uloženka (HeurekaPoint) - CENA: 59,- 

Zboží si můžete vyzvednouot na pobočkách Uloženka dle Vašeho výběru. Doručení na Vámi vybranou pobočku Uloženka trvá 24hod od vyskladnění zboží z našeho skladu.


Nejprodávanější zboží

Měna

Zobrazit ceny v této měně: Po změně měny dojde k přepočtu všech<br />cen na e-shopu uvedeným kurzem.


TOPlist